Reklam Alanı
Reklam Alanı
Alışveriş 329 0

Getir’den Karlı Havalarda Yeni Teslimat Kararı

Türkiye’nin popüler online perakende platformu Getir, karlı hava şartlarında yapacağı teslimatlar için yeni karar aldı.

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk hava dalgasına karşın önlemler alınmaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün duyurusuna göre soğuk havaların yarından itibaren şiddetini artırması bekleniyor.

Bu duyuru sonrasında online perakende platformu Getir, aldığı önlemleri açıkladı. Getir’in Resmi Twitter hesabından yazılı olarak yapılan açıklamada, kuryelerin güvenlik ve sağlıklarının her şeyin önünde olduğunu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerini yakından takip ederek, gereken tedbirleri almaya devam edeceklerini belirtildi.

Yapılan açıklamada; “Kuryelerimizin güvenliğini her şeyin önünde tutuyoruz. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerini yakından takip ediyor ve gereken tedbirleri alıyoruz. Tüm yurtta beklenen olumsuz hava koşullarının kuryelerimizin güvenliğini tehlikeye atmaması için hava muhalefetinin uygun olmadığı durumlarda motorlarımızla hizmet vermeyip, araçlarla teslimat yapacağımızı hatırlatmak isteriz. ifadeleri kullanıldı.

Açıklamanın devamında alınan önlemler dolayısıyla siparişlerde gecikme ve iptal gibi durumların yaşanabileceğini belirten Getir, “Siparişlerinizde yaşanacak gecikme ve iptaller için göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederiz.” ifadesi ile müşterilerine çağrıda bulundu.

OKU  BDDK'dan Telefon Alımlarında Yeni Taksit Kararı

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir