Reklam Alanı
Reklam Alanı
Ekonomi 416 0

Binance 1 Bitcoin (580 bin TL) Hediye Edeceği Oyununu Duyurdu! Fırsatı Kaçırmayın!

Popüler kripto borsası Binance, bir kişiye 1 Bitcoin hediye edeceği oyununu duyurdu.

Dünya üzerinde kripto para alım satımı yapılabilen birçok platform bulunuyor. Platformlar müşteri potansiyelini artırabilmek için çeşitli zamanlarda bazı etkinlikler düzenleyebiliyor. 

Bu platformlar arasında en çok müşteri potansiyeline sahip olan Çin menşeyli Binance, güzel bir kampanya ile karşımıza çıktı. Binance, bir kişiye şu andaki değer 580 bin TL olan 1 BTC vereceği buton kampanyasını duyurdu.

Şirketin #BitcoinButton adını verdiği oyunda mantık şu şekilde. Sayfada yer olan butona bastığınızda 60 saniyeden başlayan sayaç 0’a gelene kadar kimsenin basmaması gerekiyor. Eğer böyle birşey olursa 1 Bitcoin kazanabileceksiniz.

Düşünüldüğünde bu durum çok zor olduğu için Binance, oyun için 90 gün süre belirlemiş. Süre dolduğunda 60 saniyelik sayaç sonlandırılacak ve en son basan kişi hediyeyi almaya hak kazanacak. Hediyeler bununla sınırlı değil. 50 bininci ve 100 bininci basış sahiplerini de çeşitli hediyeler bekliyor.

Nasıl Katılırım?

Binance’in büyük ses getiren bu kampanyasına katılmak tamamen ücretsiz. Katılmak için;

  • İlk olarak buradaki bağlantıda kampanya sayfasına gidin,
  • Binance hesabınızdan yada Twitter hesabınızdan sisteme giriş yapın,
  • Kendinizi en şanslı hissettiğiniz anda butona basın.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler sadece bunlar. Bu büyük kampanya kötü niyetli insanlar için fırsat niteliği de taşıyor. O yüzden mail hesaplarınıza gelen linklerden uzak durmanız da ve hesaplarınızı ekstra önlemlerle güvende tutmanız da fayda var.

OKU  İşte 2021 Yılında Twitter’ın En Çok Konuşulanları!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir