Reklam Alanı
Reklam Alanı
Film & Dizi 633 0

Netflix’in Yeni Yerli Dizisi 50m2’nin Fragmanı Yayınlandı!

Türkiye’ye girişinin ardından yatırımlara devam eden Netflix’in yeni yerli dizisi 50m2’nin fragmanı yayınlandı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi film ve dizi yayın platformlarından Netflix’in başrollerini Gölge karakterini canlandıran Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı 50m2 dizisnin geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk tanıtım videosunun ardından fragmanıda yayınlandı.

Netflix Türkiye’nin ilk ‘kara mizah’ türünde ki yapımı olan 50m2’nin senaristliğini sevilen kodemi dizisi Leyla ile Mecnun’un da senaristliğini yapan Burak Aksak, yönetmenliniği ise İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizlerin yönetmen koltuğunda bulunan Selçuk Aydemir yapıyor.

Netflix’in “Hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve bir gölge gibi yaşayan tetikçi, yeni vefat etmiş bir terzinin oğlu zannedilince bu kimliğe bürünmeye karar verir.” ifadeleriyle tanımladığı 50m2 dizisinde başrollere Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun eşlik ediyor.

27 Ocak tarihinde Netflix aboneleri ile buluşacak olan 50m2 dizisinin resmi fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

OKU  Squid Game İzletti, İdam Edildi!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir