Reklam Alanı
Reklam Alanı
Film & Dizi 461 0

Amazon Prime Video Türkiye Ekim Takvimi Belli Oldu! Bergen Sürprizi Bizleri Bekliyor!

Ülkemizde hizmet veren dijital içerik platformu Amazon Prime Video’da Ekim ayında yayınlanacak içerikler açıklandı.

Amerikalı büyük teknoloji şirketi Amazon’un, çevrimiçi dizi ve film platformu Prime Video, Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra bünyesine kaliteli içerikler katmaya devam ediyor.

Yayınlanan Ekim ayı takviminde Prime Video Türkiye platformuna eklenecek içeriklerde yerli bir yapım bizleri bekliyor. Türkiye’nin unutulmayan kadın seslerinden biri olan Belgin Sarılmışer’in hayatını anlatan ve vizyonda izleyici rekorları kıran Bergen filmi ekim ayında Prime Video aboneleri ile buluşacak.

İşte Ekim Ayında Platforma Eklenecek İçerikler!

Bergen – 7 Ekim

Gücünü hayallerinden, sesinden ve hayata dair hiç vazgeçmediği umudundan alan yetenekli bir müzisyenin hayatını ele alan film, Bergen olarak bilinen Belgin’in Ankara’dan Adana’ya, oradan da yaşadığı aşkın ardından ebediyete uzanan öyküsünü anlatıyor.


Catherine Called Birdy – 7 Ekim

Yoksul ve açgözlü bir babanın, kızını para ve toprak karşılığında zengin bir adamla evlendirmek istemesini konu alıyor.


The Peripheral – 21 Ekim

Sanal dünyadaki bir oyunun aslında gerçek bir dünya olduğunu fark eden Flynne’in başına gelen tehlikeli olayları aktarıyor.


Run Sweetheart Run – 28 Ekim

Kendini hayal edebileceğinden çok daha tuhaf ve şeytani bir komplonun hedefinde bulan Cherie’nin kaçış mücadelesini anlatıyor.


The Devil’s Hour – 28 Ekim

Her gece tam olarak 03:33’te korkunç görüntülerle uyanan Jessica Raine’in canlandırdığı Lucy karakterinin gizemli hikayesini izleyicilere aktarıyor.


Amazon Prime aboneliği alarak Prime Video içeriklerine ulaşma fırsatının yanında bedava ve hızlı kargo, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ile üyelere özel indirimler gibi birçok ayrıcalığa aylık sadece 7,90 TL’ye sahip olabiliyor.

OKU  Marvel'in İlk Müslüman Süper Kahraman Dizisi Ms. Marvel'dan İlk Fragman Geldi! (Video)

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir