Reklam Alanı
Reklam Alanı
Diğer 633 0

Google Pixel 4 Serisinin Özellikleri Ortaya Çıktı!

Google’ın akıllı telefon serisi Pixel’in son üyeleri olacak Pixel 4 ve Pixel 4 XL’ın tüm özellikleri ortaya çıktı.

Daha piyasaya sürülmemesine rağmen inceleme videolarıyla kendini gösteren Google’ın Pixel 4 serisinin tüm özellikleri yanlışlıkla açılan ön siparişte ortaya çıktı.

ABD’nin en büyük elektronik perakende zincirlerinden olan Best Buy’ın Kanada sitesinde Pixel 4 serisi yanlışlıkla ön siparişe açıldı. Bu sayede cihazların tüm özellikleri görünmüş oldu.

Şimdiye kadar gelen sızıntılarla zaten özellikleri şekillenen Pixel 4 serisinin resmileşen özelliklerine baktığımızda iki modeli birbirinden ayıran detayların ekran boyutu ve buna bağlı olarak batarya kapasitesilerinin olduğu görülüyor. Pixel 4 5.7 inç Full HD+ çözünürlükte bir ekranla gelirken, Pixel 4 XL modeli ise 6.3 inç Quad HD+ çözünürlükte bir ekranla geliyor. Diğer ayıran detaya baktığımızda ise Pixel 4 2800 mAh batarya kapasitesi ile gelirken, Pixel 4 XL 3700 mAh batarya kapasitesi ile geliyor.

Diğer özelliklere baktığımızda ise herşeyin iki modelde de olduğu görülüyor. İki modelde de Snapdragon 855 işlemcisi, 6 GB Ram ve başlangıç olarak 64 GB depolama kapasitesi yer alacak. Kameralara baktığımızda ise Pixel 4 serisinde daha önce iPhone 11 Pro serisinde gördüğümüz arka kamera tasarımı yer alıyor. Ancak bu tasarım içerisinde 2 kamera yer alıyor. Bu kameralardan biri 12 MP’ken diğer 16 MP çözürlükte. Arka kameralardan 4K video kaydı yapılabiliyor. Yine iki modelde de 8 MP çözünürlüğünde 1080p video kaydı yapabilen tek ön kamera bulunuyor.

Hatasını farkeden Best Buy tarafından Kanada sitesinde ki iligli sayfa silinsede çoğu kişi tarafından bilgiler ulaşılmış ve böylece Pixel 4 serisinin özellikleri resmileşmiş oldu. Google ise Pixel 4 ve 4 XL modellerinin resmi tanıtımını Salı günü gerçekleştirecek.

OKU  Samsung Türkiye Android 13 Güncelleme Takvimini Açıkladı!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir