Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 358 0

Galaxy S22 Serisinin Bu Seferde Resmi Kılıflarının Görüntüleri Sızdırıldı!

Önümüzdeki hafta resmi tanıtımı yapılacak olan Galaxy S22 serisi hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdide resmi kılıfları sızdırıldı.

Gelen sızıntılar sayesinde şimdiden tasarımları, teknik özellikleri, fiyatları ve hatta ön sipariş tarihleri bile resmi tanıtım yapılmadan öğrenilmiş oldu.  Birkaç gün önce, seri ile birlikte piyasaya sürülecek kılıflardan bazıları sızdırılmıştı. Şimdide Samsung tarafından satışa sunulacak Galaxy S22 serisinin tüm kılıfları sızdırıldı.

Yaptığı sızıntılar ile bilinen TechInsider isimli Twitter kullanıcısı, birçok resmi Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra kılıfının resimlerini yayınladı. Kılıfların bazılarında kayışlı Galaxy Z Flip 3 tarzı tasarım bulunurken, bazılarında da destek ayaklık bulunur. Merakla beklenen serinin üç modeli için tasarlanan kılıflara aşağıdaki galeriden bakabilirsiniz.

Ayrıca, Samsung’un Galaxy S22 Ultra için deri kılıfları ve Smart LED ekranlı kılıfları piyasaya sürmesi de bekleniyor.  S Pen, Galaxy S22 Ultra ile birlikte gönderileceğinden ve özel yuvasına sahip olacağından Samsung, S Pen’li bir Silikon Kılıf piyasaya sürmeyebilir. Buradaki bağlantıdan Galaxy S22 serisi için Samsung tarafından piyasaya sürülecek tüm kılıfları inceleyebilirsiniz.

OKU  Galaxy S23 Serisinin Ekran ve Tasarım Boyutları Sızdırıldı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir