Reklam Alanı
Reklam Alanı
Gündem 235 0

Flash TV Geri Geldi! Nihat Doğan ve Bahar Candan Ekonomi Yorumladı!

Halay dünyasının temsilcisi olan Flash TV, büyük bir hüzünle 2019 yılında yayın hayatına son vermişti. Halay severlerin hüznüne daha fazla dayanamayan Flash TV yöneticileri, yılın başında aynı formatla geri döneceklerini açıklamışlardı.

Sonunda hasret son verdi ve sosyal medya da alay konusu olan yeni logosu ile Flash TV yeniden yayın hayatına başladı. Geri dönüşü ile hayatın düzene gireceği sinyalleri veren Flash TV’nin göz kanatan pogramları sosyal medyanın şimdi ki gündem konuları arasında.

Bu programlardan biri, sosyal medya paylaşımları ile dilinin kemiği olmadığını birçok defa gösteren Seyhan Soylu’nun moderatörlüğünü yaptığı “Al Sana Haber” programı. Adı gibi haber konuşulan ama izleyiciye sanki bir mizah programı izliyormuş gibi izlenim veren programda Ebru Polat, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Bahar Candan gibi bilgileri ile tecrübeli kişilerde mevcut.

Programda bakanlarla arasının iyi olduğunu özellikle vurgulayan Bahar Candan’ın, Nihat Doğan’la birlikte ekonomi üzerine yaptığı yorumlar ise sosyal medya da resmen aydınlanma çağını yaşattı.

OKU  Yeni Yıl Zamlarla Geldi! Elektrik ve Doğalgaza Dev Zamlar!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir