Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 999 0

WhatsApp Karardı! Karanlık Modu Açma Rehberi!

Facebook tarafından geliştirilen popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp için uzun zamandır üstünde çalışılan karanlık mod sonunda yayınlandı.

WhatsApp’ın Android işletim sisteminde ki test kullanıcılar için yayınladığı beta sürümünün 2.20.13 numaralı güncellemesi ile birlikte ülkemizde karanlık mod olarak bilinen “dark mode” sonunda geldi.

Uygulamalarda ki beyaz renkleri karartarak güç tüketiminin düşmesini sağlayan karanlık mod, artık kullandığımız çoğu uygulamarda karşımıza çıkıyor. Neredeyse bir yılı aşkındır WhatsApp için konuşulan karanlık mod şimdilik beta kullanıcıları için yayınlandı. WhatsApp’ın Android sürümü için test kullanıcısı iseniz ve karanlık moda kavuşmak isterseniz uygulamayı Play Store’dan güncellemeniz yeterli.

Uygulamayı güncelledikten sonra aşağıdaki videoda yer alan adımları takip ettiğinizde artık sizde WhatsApp’ı kararmış bir şekilde kullanabilirsiniz.

WhatsApp’ın test kullanıcısı değilseniz ve sizde karanlık modu kullanmak isterseniz bunun bir yolu var.

Konuya geçmeden önce Apk indirip kurmanız gerektiği, uygulamanın resmi test kullanıcısı olmadığınızdan sıkıntılarla karşılaşabileceğinizi ve bu sıkıntılardan ne WhatsApp’ın ne de sitemiz Webdroid.net’in sorumlu olmayacağını bilmeniz gerekiyor.

Aşağıda ki bağlantıdan WhatsApp’ın 2.20.13 numaralı beta sürümünün Apk dosyasını indirerek telefonunuza kurun. Numaranızı girerek ilk kurulumu geçin ve yukarıdaki videoda bulunan adımları takip ederek karanlık modu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdilik beta sürümü için yayınlanan karanlık mod özelliğinin ilerleyen günlerde Android ve iOS platformunda bulunan kararlı sürüm içinde yayınlanması bekleniyor.

OKU  GTA 6'nın Dev Haritası Patentlendi! Büyüklüğü Endişelendirdi!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir