Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 334 0

Samsung’un Galaxy S22 Hakkında Yalan Söylediği Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz hafta yeni Galaxy S22 serisinin tanıtımını yapan Samsung’un tanıtım esnasında yanlış bilgiler verdiği ortaya çıktı.

Düzenlenen etkinlikte Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olmak üzere üç yeni amiral gemi modeli tanıtıldı. Tanıtım esnasında baz ve plus modelinde, 10 ila 120 Hz arasında uyarlanabilir frekansa sahip Dinamik AMOLED 2X ekranların kullanıldığını aktarmıştı. Ama bu durum değişti. 

10 Şubat’ta dünyanın farklı bölgelerinde her iki telefon için de ön siparişleri açan Samsung, ayrıntıları sessizce değiştirdi. Yayımlanan yeni pazarlama materyallerinde, Galaxy S22 ve S22 Plus’ta, serinin bir önceki ki modelleri olan Galaxy S21 ve S21 Plus’taki gibi 48Hz’den 120Hz’e kadar değişken yenileme hızlarına sahip ekranlar kullanıldığı belirtildi.

Display Supply Chain Consultants ve DisplaySearch Ross Young araştırma şirketlerinin kurucusu tarafından fark edilen bu değişiklikler, batarya konusunda sıkıntılar çıkarabilir. Zira bir önceki modellere göre 300 mAh düşürülen batarya kapasitelerinin, enerji verimli 10-120 Hz ekran ile uzun kullanım sunacağı düşünülüyordu. Ekran konusunda ortaya çıkan bu yeni detay, Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modellerinin batarya konusunda kullanıcılarını tatmin etmeyeceğini gösteriyor. 

Samsung’un bu konuda neden yanlış bilgiler aktardığı ise henüz bilinmiyor. 

OKU  iPhone 13 Pro'nun Gözalıcı Yeni Renk Seçeneği Ortaya Çıktı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir