Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 367 0

Samsung İki Model İçin Daha Android 12 Beta Programını Başlattı

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Android 12 sürümü tabanlı One UI 4.0 güncellemesi için çalışmalarına devam eden Samsung, iki model için beta programını başlattı.

Tüm firmalar gibi güncelleme öncesinde beta programı düzenleyen Samsung, Android 12 tabanlı One UI 4.0 güncellemesi içinde aynı yolu izliyor. Eksiklerin giderilmesi ve kararlı sürümün sorunsuz çıkması için sınırlı kullanıcı sayısı ile beta çalışmaları devam ediyor.

Galaxy S21 Ultra modeli için geçtiğimiz günlerde One UI 4.0 güncellemesini yayınlayan Samsung, Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 serisi ile devam eden beta programına katlanabilir akıllı telefon modelleri Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Z Fold 2 modellerini de dahil etti.

Samsung Members uygulaması üzerinden yukarıdaki katlanabilir akıllı modellere sahip kullanıcılardan başvuru toplamaya başlayan Samsung, önümüzde ki haftalarda Çin, Almanya, İngiltere ve ABD’de sınırlı sayıda kullanıcıyı beta programına dahil edecek.

Çeşitli arayüz düzenlemeleri, geliştirilmiş gizlilik ve güvenlik ile daha hızlı performans sunan One UI 4.0 güncellemesi, Android 12 ile gelen tüm yenilikleri de beraberinde sunuyor.

OKU  Android 12 Güncellemesini Alacak Xiaomi Modelleri Sızdırıldı

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir