Reklam Alanı
Reklam Alanı
Diğer 890 0

Pocophone 2 Geliyor!

Yüksek donanımı uygun fiyata vermesi ile bilinen Pocophone modelinin, merakla beklenen ikinci modeli için açıklama geldi.

İlk olarak 2018 yılında Çinli Xiaomi’nin alt markası olarak Pocophone F1 modelini piyasaya süren POCO markası, uzun süren sessizliğini bozdu.

Çıktığını dönemde en hızlı işlemci olan Snapdragon 845’i uygun fiyatıyla müşterilerine sunan Pocophone F1 modelinden sonra ikinci model merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’den ayrılarak kendi başına bir marka olduğu duyurulan POCO’dan, Pocophone F1 modeline gösterilen ilgiye teşekkür mesajı geldi. Mesajda ikinci model içinde müjde verildi.

POCO India üzerinden paylaşılan yazıda, kısıtlı imkanlarla çıkardıkları Pocophone F1 modelinde yapılanlardan bahsedildi ve duyulan ilgiye dair müşterilerine teşekkür ederek “sensiz olmazdı” mesajı verildi. Yazıda ikinci model “Sezon 2” vurgusuyla yakında şeklimde duyuruldu. POCO India, resmi Twitter hesabından da ikinci modelle alakalı ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Teşekkür yazısında belirtildiği gibi “Sezon 2” vurgusu yayınlanan videoda da yer alıyor. Videoda telefona dair herhangi bir ayrıntı ise bulunmuyor.

OKU  Samsung'un Android 13 Tabanlı One UI 5.0 Güncellemesi İçin Tarih Ortaya Atıldı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir