Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 576 0

Netflix’ten Uygun Fiyatlı Mobil Abonelik

Daha fazla kitleye ulaşmak isteyen Netflix, şimdi de uygun fiyatlı mobil abonelikle karşımızda.

Dijital video platformu Netflix, kaliteli içeriklerini her geçen gün artırsa da yüksek abonelik fiyatlarından dolayı gelen eleştirileri azaltmak için yeni bir abonelik türü getiriyor.

Son dönemlerde abonelik fiyatlarında gerçekleştirdiği zamla çok eleştirilen Netflix, hem bu eleştirileri azaltmak hemde daha fazla kitleye ulaşmak için uzun zamandır da test ettiği yeni bir abonelik türü çıkardı. Sadece mobil cihazlar üzerinden kullanımı sağlayan bu yeni abonelik türü daha uygun fiyatlara sunulacak.

Ubergizmo’nun haberine göre şimdilik sadece Hindistan ve Malezya’da sunulan mobil abonelik ülkelerin resmi para birimlerinden dolara çevrildiğinde 3.46 $ gibi bir fiyatla sunuluyor. Mobil abonelik için istenen bu ücret ülkelerde ki giriş seviyesi abonelik ücretinin yarısına denk geliyor.

Netflix’in bu yeni abonelik türünü global düzeyde sunup sunmayacağı henüz bilinmiyor. Her ne kadar uygun olsa da düşük görüntü kalitesi ve tek cihazdan ulaşılabilecek mobil abonelik paketi eğer ülkemizde sunulursa uygulanan fiyatlandırma politikasına göre 8 TL civarı bir ücrete denk geliyor. 

OKU  İnternet Sağlayıcınız Yüksek Vaat Edip Düşük Hız Mı Veriyor? Bu Haber Tam Sizlik!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir