Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 271 0

Kist Ameliyatı İçin Para Topladı Estetik Yaptırdı

Canlı yayın platformu Twitch’te skandallar bitmiyor. Kara para aklama sonrası eski yayınlar incelenmeye başlandı. Ortaya çıkanlar şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde Twitch’te ortaya çıkan kara para aklama operasyonu sonrası eski yayınlar incelenmeye başlandı. İncelendikce örnek olmayacak davranışlar orta çıkıyor.

Twitch’te daha önce ‘didemss’ isimli kanalında yayın yapan yayıncı Didem, Aralık 2020’de yayınlarında 10 bin TL hedefli ‘Kist ameliyatı’ başlığıyla bir bağış çubuğu açıyordu. İnsanlar merhamet duygularıyla bağış çubuğunu doldurmaya çalışırken yayıncı Didem’in ortaya çıkan Discord sohbeti sahtelarlığını belgeler oldu.

Yine yaptığı canlı yayın sırasında yanlışlıkla Discord sohbetini ekrana vermesi üzerine yayıncı Didem’in foyası ortaya çıktı. Sohbette yayıncının “sahte kist raporu lazım” mesajı yer alıyordu. Didem bu durumu kabul ederek kendini açıkladığı bir yazıyı sosyal medya hesabından paylaştı. 

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yayıncı Didem; “Arkadaşlarla konuştuğumuzda saçma sapan bir donate bar açalım dedik, dolacağını düşünmedik, aramızda makarası vardı ve trollüne öyle bir donate bar açıp arkasını düşünmedim çünkü 20-30 izleniyordum (…) Bir diğer sebebi de ‘kist ameliyatı’ donate barı açmamın sebebi göğsümde kist olduğu için değil, direkt ‘göğüs estetiği’ diye açarsam insanlar tarafından ayıplanabilir diye. Yaptığım şey doğru mu? Hayır değil biliyorum. (…) Sahte rapor meselesi de tamamen troll.) ifadelerine yer verdi.

OKU  Bir TikTok Özelliği Daha YouTube'a Geliyor!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir