Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 355 0

Epic Games Bu Hafta Üç Ücretsiz Oyun Veriyor

Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla oyunseverleri memnun eden Epic Games, bu hafta 3 ücretsiz oyunla karşımıza çıkıyor.

Bu hafta başlayan ve 25 Kasım saat 19.00’a (TSİ) kadar sürecek kampanya ile toplam değeri 49.70 TL olan üç oyun ücretsiz sunuluyor.  Aşağıdaki isimleri ve bağlantılarını göreceğiniz üç oyunu Epic Store üzerinden Games Launcher uygulamasını indirerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Guild of Dungeoneering

Guild of Dungeoneering, bir sürprize sahip sıra tabanlı bir zindan keşfi kart savaşıdır: Kahramanı kontrol etmek yerine onun etrafında zindan inşa edersin. Buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kid A Mnesia Exhibition

Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin 21. yılını anmak için orijinal sanat eserleri ve kayıtlardan oluşturulan baş aşağı bir dijital/analog evren. Buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Bildikleri tüm dünyaya karşı bir tehdit oluşturan ebedi bir kar fırtınasının kaynağını bulmaya çalışan Nuna ve Tilki’nin destansı macerası. Buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

OKU  Epic Games 15 Günlük Kampanyasına Başladı, İlk Ücretsiz Oyun İndirmeye Sunuldu

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir