Reklam Alanı
Reklam Alanı
Apple 404 0

Uygun Fiyatlı iPhone SE 3 Modelinin Tanıtım Tarihi Hakkında Güçlü İddia Geldi!

Apple’ın merakla beklenen uygun fiyatlı üçüncü nesil iPhone SE modeli ile ilgili yeni bilgiler geldi.

Apple artık en uygun fiyatlı akıllı telefonlarını güncellemek için geleneksel olarak bahar aylarında düzenlenen etkinlikten yararlanabilir.

Bloomberg’den Mark Gurman yayınladığı son raporunda, Apple’ın bu bahar muhtemelen Mart veya Nisan’da sanal bir sunumla üçüncü nesil bir iPhone SE’yi tanıtarak piyasaya sürmesini beklediği ifade etti. Daha önce ortaya atılan söylentilerin aksine Gurman, yeni SE’nin iPhone 8 dönemi tasarımına bağlı kalacağını söyledi.

Tasarım aynı olsa da Gurman modelin 5G ve yeni bir işlemci ile geleceğini belirtti. Apple’ın iki SE modelinde bir önceki yılın güçlü işlemcisini kullanmış olması üçüncü nesil iPhone SE modelinin, iPhone 13 serisinde kullanılan A15 işlemcisi ile geleceğini işaret ediyor.

Gurman’ın yayınladığı raporda başka bir değişiklikten bahsetmese de, Apple’ın depolama alanını 128 GB’a yükseltmesi ve kamera sensörünü güncellemesi bekleniyor. 5G bağlantı teknolojisi kullanıldığında yüksek güç tüketimi olacağından daha büyük pil kapasitesi ile geleceği düşünülüyor.

Eğer sızıntılar doğruysa yeni iPhone SE modeli, tam ekran bir tasarım isteyenler için hayal kırıklığı olacak. iPhone SE modeli ile ilgili en merak edilen madde ise fiyatı. Şu anda satışta olan ikinci nesil iPhone SE modeli 399 dolar (7.799 ₺) etiketine sahip. Apple’ın serinin potansiyel hedef kitlesini en üst düzeye çıkarmak için yeni gelecek modelde fiyat artışına gitmek istemediği iddia edildi.

OKU  Apple iPhone'dan Bir Parça Daha Çıkarıyor!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir