Reklam Alanı
Reklam Alanı
Apple 441 0

iPhone SE 3’ün Render Görüntüleri Sızdırıldı!

Gün geçmiyorki Apple’ın uygun fiyatlı iPhone modeli SE 3 için yeni bir sızıntı ortaya çıkmasın. Şimdi de modelin render görüntüleri sızdırıldı.

Uygun fiyat mottosu ile ilk olarak 2016 yılında karşımıza çıkan ‘SE’ serisinin yeni üyesi dört gözle bekleniyor. İsmi konusunda iki ihtimalden bahsedilen modelin SE 3 yada 2022 takısı ile gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Mart veya Nisan ayında tanıtılacağı iddia edilen iPhone SE 3’ün sızdırılan render görüntüleri, tasarım konusunda dedikoduları bertaraf etti.

Kaynağı Xleaks Twitter hesabı ve TenTechReview adlı bir internet sitesi olan sızıntıda paylaşılan görsellere bakıldığında arka tasarımın daha önce bahsedildiği gibi iPhone 8 tasarımını kullandığı görülüyor. En önemli kısım olan ekrana baktığımız da ise güzel bir sürpriz var. Daha önce ekran tasarımı olarakta fiziksel tuşlu iPhone 8 modelini örnek alacağı söylenen iPhone SE 3 modelinde 5,69 inç boyutunda iPhone XR tasarımında ekran kullanılacak.

Bu zamana kadar iki farklı SE modeli ile karşımıza çıkan Apple, her SE modelinde yeni bir kasa ve yeni bir işlemci ile karşımıza çıktı. Bu durum neticesinde Apple’ın iPhone SE tasarımı için sızıntıda da olduğu gibi çentikli tasarıma geçmiş olma ihtimalinin yüksek olduğu düşünülüyor.

OKU  İşte 2021 Yılında Twitter’ın En Çok Konuşulanları!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir