Reklam Alanı
Reklam Alanı
Apple 365 0

iPhone SE 3’ün Fiyatı ve Çıkış Tarihiyle İlgili Yeni İddia!

Apple markasının merakla beklenen uygun fiyatlı iPhone SE 3 modeli hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

Akıllı telefon pazarında zirvelerde yer alan Amerikalı üretici Apple, üst düzey akıllı telefon modelleri dikkatleri çekiyor. Her kesimden müşteri potansiyeline sahip olmak isteyen Apple, iPhone SE adını verdiği uygun fiyatlı modelini 2016 yılında piyasaya sürmüştü.

Daha sonrasında serinin ikinci modeli olan iPhone SE 2020’yi isminde yer aldığı gibi 2020 yılında piyasaya sürmüştü. Sunduğu özelliklere göre satış fiyatıyla çok tercih edilen serinin üçüncü modeli, büyük merakla beklenmeye devam ediyor.

Her geçen gün farklı iddialar ortaya atılan iPhone SE 3 modeli hakkında yeni bir rapor yayınlandı. Loop Capital Markets analisti John Donovan, yayınladığı raporda duyumlarına göre 5G destekli iPhone SE 3 modelinin 300 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını iddia etti.

Apple bu fiyatlandırma politikasının, daha fazla Android kullanıcısını kendi ekosistemlerine katma düşüncesine dayandığını aktarılıyor.

Bu zamana kadar yayınlanan raporlarda iPhone SE 3 modelinin çıkış tarihi olarak Mart ayı işaret ediliyor. Her yıl gelenekleşen Mart ayı Apple etkinliğinde iPhone SE 3 modelinin tanıtımı yapılarak aynı ayda satışa sunulacağı düşünülüyor. Bu etkinliğin ise 8 Mart yada buna yakın günlerde yapılması bekleniyor.

OKU  MIUI 13 Sürümü İle Geleceği Duyurulan Tüm Özellikler!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir