Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 340 0

GTA’nın Yeni Üçlemesinde GTA 6’dan İpucu

GTA serisinin geçtiğimiz haftalarda çıkan GTA Trilogy: The Definitive Edition oyununda GTA 6’dan görüntü mü var?

Rockstar Games’in eleştiri oklarının hedefinde ki yeni oyunu GTA üçlemesi, oyun içinde ki hatalar yüzünden geri çekilmek zorunda kalmış ve şirket oyunculardan özür dilemişti. Tüm olumsuzluklara rağmen GTA Trilogy oyununda serinin sevdalılarını heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı.

GTA forumlarında dolaşan yeni bir görüntü yıllardır beklenen GTA 6 ile ilgili ilk sızıntı olabilir. GTA Trilogy oyununun üçlemesinden biri olan San Andreas’ta bir evin içinde duvarda bulunan fotoğraflardan birinde hiçbir seride görülmeyen bir ev dikkat çekti.

Evin GTA serilerinden hiç birinde görülmemiş olması ve yüksek kalitede olması hayranları harekete geçirdi. Tüm seriyi inceleyen GTA severler bu evi hiçbir oyunda bulamadılar. Araştırmayı detaylı şekilde yapan oyun severler GTA 6’nin hikayesinin geçeceği Miami’yi didik didik incelemeye başladılar. Bir kullanıcının Miami’nin  Google Maps arşivlerinde bulduğu bir ev görüntüdeki eve benzerliği ile dikkat çekti.

Uzun yıllardır GTA 6’yı beklerken paranoya sahibi olan oyun severlerin bu tespiti spekülasyondan öte değil. Doğruluğu tartışılsa da uzun yıllardır beklenen GTA 6 ile ilgili bir ipucu bulmak serinin hayranlarını heyecanlandırmış oldu.

OKU  Marvel’s Spider-Man 2 Oyunu PC'ye Geliyor! Görüntüler Sızdırıldı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir