Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 788 0

GTA 6’dan Büyük Sızıntı! Oynanış Videosu Yayınlandı!

Oyunseverler tarafından merakla beklenen GTA 6 oyunu ile ilgili çok büyük sızıntılar ortaya çıktı.

RockStar Games tarafından geliştirilen dünyaca ünlü açık dünya oyun serisi Grand Theft Auto’nun uzun yıllardır yeni oyunu bekleniyordu. Merakla beklenen GTA 6 oyunu için şu ana kadar sadece çalışmalara başlandığı duyurusu yapılmıştı.

Oyunun nasıl olacağı ve nasıl görüneceği büyük merak konusuydu. Şimdi ise büyük bir sızıntı gerçekleşti. Sızıntının kaynağı, yakın zamanda gerçekleşen büyük bir Uber hackinden sorumlu olduğunu iddia eden GTAForums’ta yer alan teapotuberhacker isimli kullanıcı oldu.

Sızıntı, tümü geliştirme boyunca çeşitli noktalardan 90 video içeriyor. Oynanış hakkında büyük bilgiler veren sızıntılar içersinde en dikkate değer video, Bonnie ve Clyde benzeri çiftin (sözde Lucia ve Jason olarak adlandırıldı) bir lokantayı soyduğu sahne oldu.

https://youtu.be/9GfPx1yAxQ0

Bir diğer video oyunda ki bir gece kulübünü gösteriyor. Videoda görüldüğü üzere oyunun inanılmaz yoğun kalabalıklara sahip olacağını gösteriyor.

https://youtu.be/TwlmkNJ65UI

Sızıntılarda ortaya çıkan görsellerden bazıları ise şunlar;

Bu videolardan bazılarını 2021 yılına ait olduğu iddia edildi. GTAForums kullanıcıları şu anda bu sızıntıların orijinal olup olmadığını tartışıyorlar. Konu ile ilgili RockStar Games tarafından bir açıklama gelip gelmeyeceği ise büyük merak konusu.

OKU  GTA San Andreas'ın VR Modu Ortaya Çıktı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir