Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 827 0

Galaxy S20 ve Galaxy Fold 2 Geliyor! Tanıtım Tarihleri Kesinleşti! (Video)

Samsung’un uzun süredir konuşulan ve Galaxy S20 adı ile tanıtılması beklenen yeni S serisi ile katlanabilir modeli Galaxy Fold’un ikinci versiyonunun tanıtım tarihi netleşti.

Her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkan iki modelin lansman tarihi için 11 Şubat ve 18 Şubat olmak üzere iki tarih ortaya atılmıştı. Bu belirsizliğe ise direk Samsung son noktayı koydu.

Samsung, Vimeo’da yanlışlıkla 2020 yılının ilk Unpacked etkinliğinin tarihini açığa çıkaran bir video yayınladı. Daha sonrasında video Samsung tarafından silinse de tanıtım tarihinin internette yayılmasına engel olamadı. İşte bahsi geçen o video;

Yanlışlıkla yayınlanan 15 saniyelik videoda yer alan “Galaxy” yazısında etkinlikte tanıtılacak modellere atıfta bulunuluyor. A harflerine yerleştirilmiş çıkıntılardan aşağıdaki resimde olduğu gibi sol taraftaki Galaxy S20’nin kamera modülünü, sağ taraftakinin ise Galaxy Fold 2’yi sembolize ettiği düşünülüyor.

Videonun en önemli unsuru tanıtım tarihine geldiğimizde ise Samsung’un dedikodulara göre San Francisco’da düzenleyeceği ve Galaxy S20 ile Galaxy Fold 2’nin tanıtımının yapılacağı yılın ilk “Unpacked” etkinliği 11 Şubat tarihinde gerçekleşecek.

Bir diğer dedikoduya göre Galaxy Fold 2 yapılacak tanıtımdan hemen sonra satışa sunulacak. Galaxy S20 ise önce ki S serilerinde de olduğu gibi birkaç hafta sonra satışa sunulacak.

OKU  Samsung Galaxy S22 Serisine Zam Yaptı! İşte Zamlı Türkiye Satış Fiyatları!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir