Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 853 0

Galaxy S20 Plus 5G Göründü!

Samsung’un Şubat ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemi serisi Galaxy S20’nin bir üyesi kanlı canlı göründü.

İsmi konusunda birçok iddia ortaya atılsa da en son 2020 yılı ile yeni başlangıç olarak Galaxy S20 serisinin 5G’li Plus versiyonunun görüntüleri ortaya çıktı.

Serisinin üyelerinden olan Galaxy S20 Plus 5G modelinin göselleri Twitter’da paylaşıldı. Görsellere bakıldığında Galaxy S20 serisinde Galaxy Note 10 serisinde de gördüğümüz ön kamera tasarımının kullanılmış olduğu görülüyor. Ekranın daha geniş olduğu ve daha küçük çerçevelere yer verildiği de görüntülerden elde edilen diğer bilgiler. Samsung’un amiral gemi serilerinde kullandığı Edge erkan tasarımı da yine varlığını koruyor.

Galaxy S20 Plus 5G modelinin arka tasarımına bakıldığında ise Samsung’un yeni yeni geçtiği arka kamera tasarımı bu modelde de karşımıza çıkıyor. Yuvaya yerleştirilmiş altı delikten en az dördünün kamera olduğu görülüyor. Diğer deliklerin ise birisi bariz olduğu üzere led flash diğerininde mikrofon olduğu düşünülüyor. Kameraların özellikleri tam bilinmese de dedikodular ışığında Galaxy S20 serisinde 48 MP çözünürlükte ana kamera olacağı tahmin ediliyor.

Daha önce haberini de yapmış olduğumuz üzere Samsung Galaxy S20 serisi ve yeni katlanabilir akıllı telefonunu 11 Şubat tarihinde tanıtacak. Bu tarihte serinin diğer üyelerini ve tüm özelliklerini hep beraber göreceğiz.

OKU  Galaxy S22 Ailesi Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Satış Fiyatları!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir