Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 324 0

Galaxy Note Serisini Nasıl Bilirdiniz?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un akıllı telefonpazarına yeni tanım getirdiği Galaxy Note serisi aramızdan ayrılıyor.

Samsung’un 2011 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy Note serisinin ilk üyesi büyük ekranı ve kalem desteği ile hem şaşırtmış, hemde piyasaya phablet adında yeni bir tanım getirmişti. Günümüze kadar seriye her yıl yeni model ekleyen Samsung, Note serisini kalırmaya hazırlanıyor.

ET News’in Güney Kore baskısında, Galaxy Note serisinin yeni modelinin tanıtılmayacağı ve hatta eski modellerin üretimin dahi yapılmayacağı iddia edildi.

Tabiki de bu iddianın arkasında Samsung’un Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3 modellerinde akıllı kalem S-Pen desteğine yer vermesi yatıyor. Önümüzde ki yıllarda Galaxy S serilerinin ‘Ultra’ isimli ve katlanabilir akıllı telefon modellerin Note serisinin özelliklerinin entegre edilerek S-Pen desteği ile üretime devam edileceği belirtiliyor. Tabiki de haberin doğruluk payı Samsung tarafınan resmi açıklama yapılana ya da bu durumun gerçekleşmesine kadar belirsizliğini koruyacaktır.

OKU  Huawei'nin Katlanabilir Telefonu Mate V'den Sıra Dışı Tasarım

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir