Reklam Alanı
Reklam Alanı
Otomobil 341 0

Çekilişsiz İlk Togg Siparişi İçin Resmi Tarih Verildi!

Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli otomobili Togg, yeni yılda çekilişsiz satışlara başlayacağını resmi olarak duyurdu.

Ülkemizin önde gelen şirketlerinin bir araya gelmesiyle 2018 yılında kurulan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg), Bursa’da ki fabrikasında üretimlere başlayarak söz verildiği üzere 2023 yılında ilk teslimatlarına başlamıştı.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında yapılan çekilişle T10X modelini almaya hak sahibi olan kullanıcılara akıllı cihazları teslim edilmişti. Yıl sonuna kadar 81 ilde toplam 19 bin 583 adet T10X modeli teslim eden şirket, resmi X hesabından yaptığı paylaşımda 2024 yılı için sipariş takvimini açıkladı.

Buna göre 6-10 Ocak tarihleri arasında geçtiğimiz yıl Nisan ayında yapılan çekilişte yedek listede yer alan ve konfigürasyon yenileme yapmak isteyen kullanıcılar için, 15-19 Ocak tarihleri arasında yine çekilişe katılan ama sipariş hakkı kazanamayan müşteriler için ve 20 Ocak tarihinde ise genel sipariş alımına başlanacak.

Açıklanan takvim ile resmi olarak 15 Ocak tarihiyle ilk çekilişsiz Togg T10X siparişi verilmeye başlanmış olacak. Verilen siparişlerin teslimat tarihleri ise sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre belirlenecek.

OKU  Otomobillerin Güncel Fiyatları Serisi Part 3 #RenaultClio

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir