Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 514 0

Call of Duty: Modern Warfare 2’de Messi ve Neymar Sürprizi!

Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu Modern Warfare 2 için ortaya atılan yeni iddia da ilginç bilgiler var.

Activision tarafından geliştirilen Call of Duty serisinin son oyunu CoD: Modern Warfare 2 yüksek ihtimalle 28 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Tanıtıma sayılı günler kalsa da oyun hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Seriyle ilgili daha önce yaptığı sızıntılarla bilinen TheGhostOfHope isimli Twitter kullanıcısı, oyuna eklenecek operatörlerin bir listesini paylaştı.

Listenin en dikkat çeken isimleri kuşkusuz Fransa’nın kökü kulübü PSG’nin yıldız futbolcuları Messi ve Neymar oldu. Juventus’ta ter döken Pogba’nında yer aldığı listede ki isimlerin oyuna neden ekleneceğine dair herhangi bir detay bulunmuyor.

Serinin önce ki oyunlarında da ünlü isimlerle iş birliği yapan şirketin, yaklaşan Dünya Kupası öncesinde futbolcularla girdiği iş birliği tanıtım açısından mantıklı görünüyor.

Bu bilgilerin şimdilik bir iddia olduğunu unutmamakta fayda var. Resmi tanıtımda konu hakkında nasıl bir bilgi verileceği merakla bekleniyor.

OKU  Sinirden Monitör Kırdıran Elden Ring Oyununu Bir Yayıncı 1 Saatte Bitirdi! (Video)

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir