Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 788 0

Atiye’nin IMDb Puanı Belli Oldu!

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından olan Netflix’in dillerden düşmeyen ikinci Türk dizisi Atiye’nin IMDb puanı belli oldu.

Türkiye’ye girişinin ardından ülkemizde projeler yapacağını duyuran ve ilk olarak Hakan: Muhafız dizisi ile karşımıza çıkan Netflix’ten ikinci Türk dizisi de geldi.

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı ikinci orijinal Türk dizisi Atiye’nin 8 bölümlük ilk sezonu, 27 Aralık 2019 tarihinde yayınlanarak izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yayınlandığı günden itibaren Türkiye gündeminde üst sıralarda yer alan Atiye dizisinin, tüm dünyadan sinema ve diziseverlerin bir araya gelerek oylamada bulundukları platform olan IMDb’de puanı belli oldu.

Şu an için IMDb’de 5.664 kullanıcı tarafından oylanan Atiye’nin, 10 üzerinden 8 puan aldığı görülüyor. Netflix’in ikinci orjinal Türk dizisi Atiye’ye 10 ila 1 arasında oylama yapan kullanıcıların % 38,6’sı tam puan verirken, % 3,3’ünün ise hiç beğenmediklerini belirten 1 puan verdikleri görülüyor.

Yayınlandıktan sonra 4 gün içerisinde aldığı etkileşimle 2019 yılında Türkiye çapında en çok aratılan dizi ünvanını da alan Atiye’nin IMDb puanının gün geçtikçe nasıl değişeceğini hep birlikte göreceğiz.

OKU  Instagram Önemli Özelliğini Türkiye'de Kullanıma Sundu!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir