Reklam Alanı
Reklam Alanı
Apple 330 0

Apple Ödüllü Yarışmasını Duyurdu!

Apple, yeni yıla başlattığı fotoğraf yarışması ile giriyor. Yarışmanın sonucunda kazanları bir takım ödüller bekliyor.

Apple tarafından klasikleşen “Shot on iPhone”, yani Türkçe adıyla “iPhone’la çekildi” fotoğraf yarışmasının, bu yılki versiyonu duyuruldu. Düzenlenecek yarışmanın bu yılın konusu makro fotoğraflar olacak. 

Apple düzenlenecek yarışmada kullanıcılarını küçük detayları büyük ve etkili bir şekilde fotoğraflamaya davet ediyor. Bu durumda Apple’ın üst düzey iPhone modelleri olan iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max sahip kullanıcılar yarışmaya katılabilecek.

Bugün itibariyle başlayan “Shot on iPhone” yarışması 16 Şubat 2022’ye kadar devam edecek. Apple, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max ile çekilen makro fotoğrafların #ShotoniPhone ve #iPhonemacrochallenge etiketlerini kullanılarak Instagram ve Twitter’da paylaşılmasını istiyor. Paylaşılan fotoğraflar jüri tarafından değerlendirilecek ve kazanan 10 fotoğraf Nisan ayı içerisinde açıklanacak. Ayrıca kazanan fotoğraflar Apple Newsroom’daki bir galeri ve apple.com/tr sayfasının yanı sıra Apple Instagram (@apple) ve diğer resmi Apple hesaplarından da kutlanacak.

Apple, fotoğrafı kazanan yarışmacıları, çalışmalarından dolayı tazmin edeceğini ve bu tür fotoğrafların Apple pazarlama kanallarında kullanılması için kazanan 10 fotoğrafçıya lisans ücreti ödeyeceğini vaat ediyor.

OKU  Android 15 Güncellemesi Alacak Xiaomi Redmi ve POCO Modelleri Belli Oldu!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir