Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 417 0

Android 13 Güncellemesini Almayacak Samsung Modelleri!

Samsung’un Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini vermeyeceği cihazlar sızdırıldı. Üzücü modeller var.

Google tarafından geliştirilen Android işletim sisteminin 13. sürümünü geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Teknoloji devleri de akıllı cihazlarını Android 13’e geçirmek için son hızla çalışmalarına devam ediyorlar.

Bu şirketlerden biri de Güney Koreli teknoloji devi Samsung. Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesinin çalışmalarına devam eden Samsung’un, güncellemeyi hangi modellere vermeyeceği hakkında bir iddia ortaya atıldı.

Samsung hakkında aktardığı ve sızdırdığı bilgilerle bilinen Sammobile isimli web sitesi tarafından Android 13 güncellemesini almayacak bazı modeller duyuruldu. Haberde paylaşılan listenin gerçek olması durumunda bazı kullanıcılar bu duruma kızacaktır.

Sammobile sitesine göre Android 13 güncellemesini almayacak modelleri aşağıdaki Resmi TikTok kanalımızda yer alan videodan öğrenebilirsiniz. Bizlere TikTok’ta takip etmeyi unutmayın!

@webdroidnet Android 13 Güncellemesini Almayacak Samsung Modelleri! #google #android #samsung #android13 #oneui5 #update #galaxys #galaxynote #tiktokkeşfet #keşfetbeniöneçıkar #keşfet ♬ orijinal ses – webdroidnet
OKU  Xiaomi 12 Resmen Tanıtıldı! İşte Tüm Özellikleri ve Satış Fiyatı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir