Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 366 0

Yemeksepeti’nde Ücretli Abonelik Dönemi Başlıyor!

Çevrimiçi yemek siparişi verilebilen platformlar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Yemeksepeti’nde yeni bir abonelik sistemi geliyor.

İlk olarak 2001 yılında faaliyetlerine başlayan Yemeksepeti, bugüne kadar 20 milyonu geçkin abone sayısıyla sektörün yapı taşlarından biri haline geldi. Son zamanlarda jet ski ve drone ile yaptığı teslimatlar ile gündeme gelen Yemeksepeti yeni abonelik programı üzerinde çalışıyor.

Şimdilerde çoğu platformda karşımıza çıkan ücretli abonelikler ile çeşitli ayrıcalıklar sunulmaya çalışılıyor. En son örneğini “Premium” adıyla Hepsiburada platformunda gördüğümüz ücretli abonelik sistemi Yemeksepeti+ (Plus) adıyla yakın zamanda karşımıza çıkacak.

Aktarılan bilgilere göre henüz fiyatı ve çıkış tarihi resmi olarak bilinmeyen Yemeksepeti+ aboneliğini alan müşterilere siparişlerde özel indirimler, ücretsiz teslimat ve iş ortağı olan markalardan özel fiyatlar gibi bazı avantajlar sunulacak. Ayrıca paket Yemeksepeti Market ve Yemeksepeti Mahalle‘de de geçerli olacak.

Yeni ücretli Yemeksepeti+ abonelik paketi, bu yılın son çeyreğinde sadece seçilmiş kullanıcılar ile yapılacak test programı sonrası 2023 yılının başlarında tüm kullanıcıların hizmetine sunulacak.

OKU  Milenyum Çocukları Bilmez! NFT Dünyasında Winamp Sürprizi!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir