Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 185 0

Marvel’s Spider-Man 2 Oyunu PC’ye Geliyor! Görüntüler Sızdırıldı!

PlayStation platformunun, en hızlı satan birinci taraf oyunlarından olan Marvel’s Spider-Man 2’nin bilgisayar sürümünün görüntüleri ortaya çıktı.

Spider-Man oyunlarının yapımcısı Insomniac Games, geçtiğimiz haftalarda büyük bir hack girişimine uğramıştı. 1,67 terabaytlık veri çalan veri hırsızları fidye talep etmiş ve bu talebin reddedilmesi üzerine tüm bilgileri internette sızdırmışlardı.

Bu sızdırılan bilgiler arasında en göze çarpanı ise Marvel’s Spider-Man 2 oyunu oldu. Yayınlanan belgelerde, oyunun tam 4,6 milyon dolarlık bir maliyetle Mart 2024’e kadar PC için hazır olacağı görüldü. Ama oyunun 2025 yılında PC kullanıcıları ile buluşacağı öngörülüyor.

Ayrıca yaşanan hack saldırısı sonucunda şirketin arasında Venom ve X-Men, Spider-Man ve Ratchet & Clank için devam yapımlarının da bulunduğu yol haritası ortaya çıktı.

Insomniac Games, saldırı sonrasında X platformundan yaptığı açıklamadan saldırının geliştirme ekibi üzerindeki duygusal etkisini anlatarak oyun topluluğundan aldığı destek için minnettarlığını ifade etti.

OKU  GTA: San Andreas Yeni Konsollarda Nasıl Görünürdü? (Video)

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir