Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 882 0

İşte GTA 6’nın Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

Rockstar Games’in Grand Theft Auto kısa adıyla GTA serisinin merakla beklenen son oyunu GTA 6 hakkında büyük sızıntı geldi.

Serinin 2013 yılında çıkan son oyunu GTA 5’in ardından 7. yıla girilirken Rockstar Games’ten merakla yeni bir GTA oyunu bekleniyor.

Daha öncesinde geliştirildiği ortaya çıkan GTA 6 oyunun çıkış tarihi ve satış fiyatı Avusturya merkezli perakende oyun satış sitesi Gameware tarafından ortaya çıkarıldı.

Rockstar Games tarafından ser verilip sır verilmeyen GTA 6’nın, Gameware sitesinin paylaşımına göre 2020 yılı içerisinde satışa sunulacağı görülüyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için ayrı ayrı listelen GTA 6’nın isminin sonunda ki D1 Edition takısının ise henüz ne anlama geldiği belli olmuyor. Oyunun bu yılın sonlarına doğru karşımıza çıkacak PlayStation 5 ve Xbox One S desteği ile ilgili bir detay ise görülmüyor.

Grand Theft Auto 6 D1 Edition’un satış fiyatına bakıldığında PC sürümünün 59,99 € (394 ₺), PlayStation 4 ve Xbox One sürümün 69,99 € (459 ₺) etiketine sahip olduğu görülüyor.

Daha önce yine duyuruları dahi yapılmayan Need for Speed Heat ve Devil Mah Cry 5 oyunlarını bu şekilde ortaya çıkaran Gameware sitesinin GTA 6’yı listelemesinin ardından yapımcı Rockstar Games’in yapacağı açıklama merak ediliyor.

OKU  GTA San Andreas'ın VR Modu Ortaya Çıktı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir