Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilgisayar 974 0

GTA 5’e Vice City Geliyor! (Video)

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5 popülerliğini kaybetmiyor ve halen oyuna yeni modlar yapılmaya devam ediyor. Bu modlardan yenisi de Vice Cry Remastered.

Mod geliştiricisi Lunchxbles, GTA 5 için Vice Cry Remastered modunun 1.0 sürümünü yayınladı. Yayınlanan bu mod ile zamanının efsanesi GTA Vice City’nin haritası GTA 5’e geliyor.

GTA 5’e yüklenen bir DLC gibi oynanabilen Vice Cry Remastered modunda ile Vice City’de ki iç mekanlar, yol haritaları, çeşitli binalar ve 3D neon modelleri gibi birçok özellik bulunuyor.

Asıl Vice City’de ki görevler olmasa da yapımcıların GTA 5’te bulunan ve moda özel uyarlanan bazı görevleri Vice City’nin ünlü kahramanı Tommy Vercetti ile yapabiliyorsunuz. Aşağıdaki videoda efsanevi Vice City haritasını GTA 5’e getiren Vice Cry Remastered modunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Şu an için GTA 5’in sadece PC sürümü için yayınlanan bu modu indirmek ve Vice City mazisini canlandırmak isterseniz buradaki bağlantıdan modun indirme sayfasına gidebilirsiniz.

OKU  YouTube'un Premium Dayatması Devam Ediyor! Bir Özellik Daha Premium'a Özel Oluyor!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir