Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 318 0

Epic Games 15 Günlük Kampanyasına Başladı, İlk Ücretsiz Oyun İndirmeye Sunuldu

Yılbaşı yaklaşırken çevrimiçi oyun kütüphanesi Epic Games Store, 15 gün boyunca ücretsiz oyun vereceği kampanyasına başladı.

Kampanya kapsamında ilk oyunun dağıtımına başlandı. YS Net tarafındn geliştirilen satış fiyatı 50 TL olan Shenmue 3 oyunu 24 saat süreliğine ücretsiz olarak indirmeye sunuldu.

Epic Games Store’da oyunun konusu; “Destansı Shenmue serisinin üçüncü kısmında Ryo, babasının katilinin çok istediği bir eser olan Phoenix Aynası’nın ardındaki sırrı çözmek istiyor. Bu serüven sırasında, cıvıl cıvıl, doğal güzelliklerle dolu Çin kırsalını sürükleyici bir şekilde betimleyen yerlere gidiyor.

Ryo’nun macerası onu şehirlerden ve dağ köylerinden geçiriyor ve buralarda eğitimini ilerletiyor, kumarda şansını deniyor, rekabetçi oyunlar oynuyor ve yarı zamanlı işlerde çalışırken Phoenix Aynası’nın ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışıyor.” şeklinde anlatılıyor.

17 Aralık tarihinde saat 19:00’a kadar sürecek kampanya ile oyunu bilgisayarınıza yükleyeceğiniz Epic Games Launcher üzerinden indirerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun ilgili sayfasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

OKU  Exxen’den Yeni Kampanya! Avrupa Maçlarını Ücretsiz İzleme Şansı!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir