Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 451 0

Beleş YouTube Premium Sunan Vanced Kullanıcılarına Kötü Haber!

Popüler video platformu YouTube’un ücretli aboneliklere sunduğu ayrıcalıkların ücretsiz olarak kullanıldığı Vanced uygulamasında yolun sonuna gelindi.

Android işletim sisteminde kullanılan YouTube Vanced uygulaması, çoğu kimsenin kullanmasa da bildiği bir uygulama. Bu uygulama sayesinde YouTube’un ücretli abonelerine sunduğu reklamsız videolar, arka planda oynatma gibi ayrıcalıklar ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Kısa bir süre önce YouTube takma adını marka adından, web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından kaldıran Vanced uygulamasının geliştiricileri, resmi Telegram kanalından ve Twitter hesabından, uygulamanın “yasal nedenlerle” durdurulduğunu duyurdu. 

 Amerikalı teknoloji ve medya haberleri ağı The Verge’ye açıklamalarda bulunan Vanced geliştiricileri, Google‘dan bir durdurma ve vazgeçme mektubu aldıklarını söylediler. Yapılan açıklamada; “YouTube’a yapılan tüm referansları kaldırmamız, logoyu değiştirmemiz ve YouTube ürünleriyle ilgili tüm bağlantıları kaldırmamız istendi.” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca Vanced uygulaması sahiplerinin uygulamayı her zamanki gibi kullanabilecekleri ancak bundan sonra uygulama için daha fazla güncelleme almayacakları belirtildi.

OKU  Instagram'da Ücretli Abonelik Dönemi

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir