Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 378 0

Acun Ilıcalı Şimdide NFT Dünyasına Adım Attı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, gündemde olan yeni gelişmelere yatırım yapmaya devam ediyor. Şimdide NFT platformu ile karşımızda.

Dünya genelinde son zamanların en popüler konularından biri NFT’ler oldu. Non-fungible token (değiştirilmesi mümkün olmayan dijital varlık) anlamına gelen NFT’ler, blok zinciri adındaki bir dijital defterde depolanan veri birimi olarak lanse ediliyor. Metaverse kavramına olan yatırımların artması sebebiyle de NFT’lere olan ilgi gün geçtikçe yükseliyor.

Acun Ilıcalı’da bu fırsatı kaçırmadı ve NFT dünyasına yatırımını yaptı. geçtiğimiz aylarda bir NFT projesi üzerinde çalıştıklarını açıklayan Acun Ilıcalı, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ‘Eneftio’ adında NFT platformunu kurduklarını duyurdu.

Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilecek platformda kullanıcıların kendi NFT’lerini üretmesi, satması veya satın alması sağlanacak. Lakin bu işlevlerin kullanıma sunulması bir süre sonra gerçekleşecek. küresel pazarlarda da aktif şekilde faaliyet göstermesi beklenen Eneftio platformunun ilk koleksiyonu Survivor All Star NFT’leri oldu.

OKU  Exxen'in Mobil Uygulamarı Yayınlandı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir