Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 419 0

YouTube Premium Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Yeni Fiyatlar!

Son zamanlarda diğer ücretli abonelik servislerinde de gördüğümüz zam furyasına YouTube’da katıldı. Premium aboneliklere zam geldi.

Google bünyesinde yer alan YouTube, 2018 yılında reklamsız erişim sağlayan Premium isimli ücretli abonelik sistemini kullanıma sunmuştu. Premium özelliği, ilk çıktığında ülkemizde dahil olmak üzere uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulmuştu.

Arka planda video oynatma ve videoları indirip daha internetsiz bir şekilde izleme fırsatı gibi çeşitli ayrıcalıklar sunan Premium abonelik ücretlerinde değişikliğe gidildi.

İşte Zamlı YouTube Premium Abonelik Ücretleri!

21 Kasım tarihinden itibaren uygulamaya geçilecek zamlı tarifeler hakkında YouTube şu açıklamalarda bulundu:

“YouTube Premium ile sevdiğiniz videoları, içerik üreticileri ve müzisyenleri daha rahat takip edebilmeniz için kesintisiz YouTube keyfi sunuyoruz. Size mükemmel hizmet ve özellikler sunmaya devam edebilmek için aylık ₺16,99 olan Premium aboneliğinizin fiyatını aylık ₺29,99 olarak güncelleyeceğiz.

Bu değişiklik, 21 Kasım 2022 tarihinde veya sonrasında başlayan bir sonraki faturalama döneminizde uygulanacak. Hesabınızın durumunu ve faturalama bilgilerinizi kontrol etmek için Ayarlar > Satın Alınanlar ve Üyelikler sayfasına gidin. Tüm üyeler diledikleri zaman aboneliklerini buradan askıya alabilir veya iptal edebilir.”

OKU  Acun Ilıcalı Şimdide NFT Dünyasına Adım Attı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir