Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 534 0

PUBG: BATTLEGROUNDS 16.2 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Gelen Yenilikler!

Popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG: Battlegrounds’ın 16.2 güncellemesi güzel yeniliklerle tüm platformlarda yayınlandı.

Battle Royale tarzını oyun sektörüne kazandıran oyunlardan biri olan PUBG, bilgisayar, konsol ve mobil platformlardan oynanabiliyor. Geliştirici Krafton, rakiplerin artması sonucu oyuncuları çekebilmek için güncelleme çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda 16.2 güncellemesi yayınlandı. Teçhizatlardan yeni modlara birçok yenilik bulunuyor. Güncelleme hakkında yayınlanan notlarda şu açıklamalar bulunuyor.

Survivor Pass – Punk Wave

Yeni Survivor Pass: Punk Wave nihayet geldi (hem de yeni bir kullanıcı arayüzü görünümüyle)! Görevleri tamamlayıp ödülleri toplayarak savaş alanlarının en punk yıldızı olun. Bununla beraber, daha iyi bir Survivor Pass deneyimi için bazı denge düzeltmeleri ve genel kullanıcı arayüzü/kullanıcı deneyimi geliştirmeleri yaptık.

  • Hayatta Kalma Ustalığı/Silah Ustalığı XP’sini Survivor Pass XP’sinden ayırabilmek için Survivor Pass XP’si artık Pass XP’si olarak belirtilecek.
  • Pass XP’si kazanmak için gün başına maksimum oyun süresi: 6 saat → 8 saat
  • Gün başına alınabilecek maksimum Pass XP’si: 7200 Pass XP’si → 9600 pass XP’si
  • Bu, görevlerden alınan Pass XP’si ödüllerini etkilemez.

Yeni Taktiksel Teçhizat

  • Taktiksel Paket: Bu süper sırt çantasıyla neredeyse her çeşit eşyayı saklayabilir ve rakiplerinizin karşısına her çeşit çılgın oyun tarzıyla çıkabilirsiniz. İsterseniz dört Tanksavarla yürüyen bir füze silosu olun ya da acil durumlar için fazladan iki set yelek ve kask taşıyın, isterseniz de hem HMS hem TT hem de SNT taşıyarak her çatışma menzilinde bir adım önde olun!
  • Tespit Dürbünü: Oyuncuların rakip rakipleri gözetlemelerine ve işaretlemelerine yardımcı olacak ve aynı zamanda ekiplerle sözsüz iletişim kurmaya olanak tanıyacak.

Antrenman Modu

Nişan/Ses Laboratuvarı: Düşmanları kafadan vurma antrenmanı yapmak için insan şekilli hedeflerle dolu bir alana mı ihtiyacınız var? Yoksa düşmanın silah seslerinin geldiği yönü tam olarak anlayarak o tarafa ateş edip oyundaki seslerde ustalaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Antrenman Moduna yeni eklenen özel nişan/ses laboratuvarı tam sizlik!

OKU  Android 12 Güncellemesini Alacak Xiaomi Modelleri Sızdırıldı

Harita Servisi

Normal maç rotasyonunda Sanhok’un yerini Haven alacağı için harita rotasyonları bir düzenlemeden geçecek. Endüstri adası Haven’ın dönüşünde yeni eklenen botlarla, düşman oyuncularla ve Pillar ile savaşmaya hazır olun!

  • Normal Maç: Erangel/Miramar/Taego/Karakin/Haven
  • Dereceli Maç: Erangel/Miramar/Taego

PUBG 5. Yıl Dönümü

Oyuncular artık normal maçlarda Erangel ve Taego boyunca çeşitli beşinci yıl dönümü dekorasyonunu görecekler ve ana lobide özel bir PUBG 5. Yıldönümü arka plan müziğini duyacaklar. Yaklaşan etkinlikleri, avantajları ve daha fazlasını içeren yıl dönümü duyurusu için bizi takip etmeye devam edin!

Gelecek yeniliklerin diğer detaylarına ulaşmak için buradaki bağlantıda yer alan güncelleme sayfasına gidebilirsiniz.

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir