Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 402 0

PlayStation Plus Abonelerinin Kasım Hediyeleri Belli Oldu! 1.000 TL’lik Üç Oyun!

Sony tarafından geliştirilen PlayStation oyun konsolu sahiplerine özel sunduğu abonelik servisi PlayStation Plus’ın Kasım ayı hediyeleri açıklandı.

Aylık belirli ücretlerle erişim sağlanan serviste, her ay birkaç oyun abonelere ücretsiz erişim olarak sunuluyor. Kasım ayında PlayStation Plus Essential üyelerine toplam değeri 1.000 TL’yi geçen üç adet oyun ücretsiz olarak sunulacak.

İşte Kasım Ayı PS Plus Oyunları

Nioh 2 / Nioh 2 Remastered (PS5, PS4)

İblislerin istila ettiği Sengoku-dönemi Japonyasını kapsayan bu acımasız aksiyon-RPG macerasında, üç büyük genişleme ve yeni nesile özel geliştirmeler dahil olmak üzere Nioh 2 hikâyesini keşfedin.

Heavenly Bodies (PS5, PS4)

Tek görev kontrolü yardımın bir radyo bağlantısıyken uzay teleskoplarını bir araya getirmek, hassas güneş panellerini korumak ve kozmik botanik araştırmalar yapmak üzere keskin zihnini ve hünerli uzuvlarını kullanmak zorunda kalacaksın.

LEGO Harry Potter Collection (PS4)

LEGO’nun yaratıcılığını ve Harry Potter’ın uçsuz bucaksız dünyasını büyü oluşturma, iksir yapma, bulmaca çözme, dersler, düellolar ve çok daha fazlasıyla dolu, heyecan verici bir seyahatle birleştirerek her yaştan oyuncunun beğenisine sunuyor.

Duyurulan oyunlar 1 Kasım tarihiyle abonelerin erişimine açılacak. 5 Aralık tarihine kadar oyunları hesaplarına ekleyen PS Plus kullanıcıları, abonelikleri devam ettiği sürece oyunlara ücretsiz erişim sağlayabilecekler.

OKU  Kist Ameliyatı İçin Para Topladı Estetik Yaptırdı

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir