Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sosyal Medya 181 0

Orkun Işıtmak Öğretmen Oldu, Sosyal Medyadan Tepki Yağdı

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, meslekleri deneyimlediği serisinde anaokulu öğretmeni oldu, yaptığı davranışlara tepki yağdı.

YouTube’da 9 milyonu aşkın abone sayısına sahip olan Orkun Işıtmak, geçtiğimiz haftalarda “Bir Günlük Anaokulu Öğretmeni Oldum!” isimli bir video yayınladı. Video da anaokulunda ki öğrencilere öğretmenlik yapmaya çalıştı.

 “Öğretmeniniz artık yok, ben geldim” ifadesiyle videoya başlayan Işıtmak’ın espri anlamayacak yaşta ki çocuklara hiçbir pedagojik bilgisi olmadan videoyu çektiği için sosyal medyada tepki aldı. Ayrıca çocukların videoda yüzlerinin görünmesi ve ağlamaları da tepkilerden bazılarıydı. Duruma tepki gösterenlerden biri de gazeteci ve iş adamı İsmet Çapa’ydı. Çapa sosyal medya hesabından aşağıda ki görselde yer alan açıklamayı yaptı.

Tepkiler sonrası durumla ilgili açıklama yapan Orkun Işıtmak; “Video özelinde bazı Instagram hesapları bot hesaplarla Twitter üzerinden bu video hakkında saldırı başlatmışlar. Öncelikle video çekimi öncesi okuldan ve tüm çocukların ailelerinden yazılı izin alındı. Her zaman çocuklarımız dahil herkese iyi örnek olmaya çalıştım. 2 tane akılsız Instagram hesabının takipçilerine ‘SALDIRIIN’ demesiyle bu durum değişmeyecek.” ifadelerini kullandı.

OKU  Squid Game Gerçek Oldu, 456.000 $ Ödül Kazandı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir