Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 849 0

Netflix’in Üçüncü Türk Dizisi Olacak ’50 Metrekare’nin Oyuncuları Belli Oldu!

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Hakan: Muhafız ve geçtiğimiz ay yayınlanan ve gündeme oturan Atiye dizisinden sonra yeni yılda da üçüncü orjinal Türk dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

BKM Film tarafından Netflix’e hazırlanan ve önümüzde ki günlerde çekimlerine başlanacak olan 50 Metrekare dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Burak Aksak tarafından kaleme alındığı Selçuk Aydemir tarafından da yönetileceği bilinen 50 Metrekare dizisinin başrollerinde en son Her Yerde Sen dizisinde yer alan Aybüke Pusat ve Türk dizilerinin beğenilen isimlerinden Engin Öztürk yer alacak.

Dizide bu ikiliye eşlik edeceği bilinen diğer isimler ise Cengiz Bozkurt, Özgür Emre Yıldırım ve Survivor yarışması ile tanınan Hasan Yalnızoğlu.

Söylentilere göre önümüzdeki hafta çekimlerine başlanacak 50 Metrekare dizisinin yayın tarihi henüz bilinmiyor. Ancak Netflix, çekimler devam ettiği sırada dizi ile ilgili fragman ve tanıtım videoları yayınlayarak izleyicilerin meraklarını giderecek.

OKU  Snapchat'te Uzun Zamandır Beklenen Özellik 10 Yıl Sonra Geldi!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir