Reklam Alanı
Reklam Alanı
Film & Dizi 714 0

Netflix Türkiye Fiyatlarına Büyük Zam Yaptı! İşte Yeni Abonelik Ücretleri!

Netflix, ülkemizde kullanılan üç abonelik paketine yaklaşık yüzde 40 oranında zam yaptı. 

Netflix, Türkiye’de çevrimiçi dizi ve film platformları arasında en çok tercih edilen platformlardan biri. Özellikle ülkemizde gerçekleştirdiği projeler ile abonelerine birçok yerli içerik sunuyor.

Netflix’in geçtiğimiz ay dünya genelinde uyguladığı zam politikası şimdide ülkemizde uygulandı. Platformun “geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya devam edebilmek için” mottosu ile uyguladığı zamlarla 1 ekranlı giriş paketin fiyatı 37.99 TL oldu.

İşte zamlı abonelik ücretleri!

Netflix Türkiye yapılan zamlarla ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Günümüzde keyifli vakit geçirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üyelerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Ancak geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz.”

OKU  Netflix ABD'de Fiyat Artışına Gitti! Türk Lirası Karşılığı Korkuttu!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir