Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 403 0

Merakla Beklenen Crysis 4’ten İlk Fragman Geldi!

Oyun dünyasının en sevilen bilim kurgu oyunu olan Crysis serisine yeni üye geliyor. İlk fragman yayınlandı.

Crytek’in geliştirdiği Crysis serisinin ilk oyunu 2007 yılında piyasaya sürülmüştü. İlk çıktığında grafik ve oynanış anlamında getirdiği devrimle bilgisayar katili olarak gösterilen Crysis, bugüne kadar sunduğu Türkçe dil desteği ile ülkemizde de oldukça iyi oyuncu potansiyeline sahipti.

Serinin hayranları uzun yıllardır yeni Crysis oyununu bekliyorlardı. Bu bekleyişe serinin geliştiricisi Crytek, bugün yaptığı sürpriz paylaşımla son verdi. Crytek, serinin beşinci oyunu olacak Crysis 4’ün ilk fragmanını resmi sosyal medya hesabından yayınladı.

Şimdiden tüyleri diken diken eden video, oyun hakkında hiçbir bilgi içermese de bazı ipuçları içeriyor. Videoda nano kıyafet vurgusu açık bir şekilde işlenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca serinin diğer oyunlarından da aşina olduğumuz MV-24 isimli hava aracını açık bir şekilde görebiliyoruz.

“Yolculuğa katıl. Kahraman ol” sloganı ile paylaşılan ilk videoda, Cyrsis 4’ün çıkış tarihi ve dil seçenekleri gibi bilgileri içermiyor. Bu bilgilerin önümüzde ki günlerde netleşmesi bekleniyor.

OKU  Netflix'te Şifre Paylaşımında Ücret Dönemi Geliyor!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir