Reklam Alanı
Reklam Alanı
Gündem 778 0

“Joker” Gözaltına Alındı!

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulanları arasında olan Joker filminin oyunculuğu ile büyük övgüler alan başrolü Leaf Phoenix gözaltına alındı.

31 Ağustos 2019’da vizyona giren Joker filminde, ana karakter Joker’i canlandıran ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Leaf Phoenix olarak da bilinen, 45 yaşındaki aktör Joaquin Rafael Phoenix gözaltına alınarak tekrar gündeme geldi.

Filmde ki oyunculuğu ile 2020 Oscar ödüllerinde en iyi erkek oyuncu adayları arasında yer alan Phoenix, aktivist Jane Fonda’nın düzenlediği “İklim Problemleri” etkinliğine katıldı ve “İklim değişikliğine karşı bu mücadelede neler yapabileceğimizi merak ediyoruz. Yapabileceğimiz veya yapamayacağımız şeyler var. Buraya gelirken uçak kullanmak zorundaydım. Bu değiştiremeyeceğim bir şey. Diğer alternatifler çevreye faydalı değil. Lakin yapabileceğimiz şeyler de var. Beslenme alışkanlıklarımızı değiştirebilir ve vegan beslenme hakkında düşünebiliriz. Yakın gelecekte yaptıklarımızın bedelleri ile yüzleşeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Leaf Phoenix, katıldığı etkinlikte Washington DC.’deki Kongre Binası girişinin izinsiz işgal edilmesinden dolayı bir başka ünlü oyuncu Martin Sheen ile birlikte gözaltına alındı. İki isim daha sonrasında çok geçmeden serbest bırakıldılar.

OKU  Domino’s Pizza Hacklendi Mi? Şirketten Açıklama Geldi!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir