Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 353 0

Galaxy S22 Kanlı Canlı Sızdırıldı

Samsung’un amiral gemi serisi Galaxy S modellerinin son üyesi olacak olan Galaxy S22’nin görüntüleri sızdırıldı.

Her yeni modelde olduğu gibi Galaxy S22 serisinin görüntüleri önceden sızdırıldı. Hemde tanıtılmasından yaklaşık 3 ay önce ortaya çıkmış oldu.

Sızdırılan resimler incelendiğinde modelin Galaxy S22 serisinin üyesi Ultra’ya ait olduğu tahmin ediliyor. Yenilenmiş arka tasarımla birlikte modelde yerleşik bir S-Pen yuvası olduğu görülüyor.

Tasarım olarak Galaxy Note 10 modelinin güncellenmiş versiyonu gibi duran Galaxy S22 Ultra’nın ön tasarımında alışılmış olarak Samsung’un Infinity-O adını verdiği ön kamera tasarımı mevcut. Galaxy Z Fold 3 modelinde yer alan ekran altı kamera teknolojisinin henüz Galaxy S serisinde kullanılmadığı görülüyor.

Arka tasarımında ise Galaxy S22 Ultra’yı Note 10 modelinden ayıran kısım ise kamera oyuntuları ve dizilimi. Arka panel mat bir yüzeye sahipken, sol üst köşede ana kameralar, lazer otofokus modülü ve LED flaş olmak üzere altı dairesel oyuntu mevcut.

Cihazın alt kısmında ise son çıkan Galaxy Note modellerinde alışık olduğumuz şarj giriş yeri, hoparlör ızgaraları ve S Pen yuvası mevcut.

Sızdırılan görsellerde Galaxy S22 Ultra modeli ile ilgili edinilen bilgiler şimdilik bunlar. Önümüzdeki günlerde yeni gelecek sızıntılarla görüntülerin doğruluğu ve modellerin diğer özellikleri ile ilgili daha doğru bilgiler elde edilebilecek.

OKU  Galaxy S22 Serisinin Cep Yakan Türkiye Fiyatları Ortaya Çıktı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir