Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 793 0

Epic Games’ten 3 Ücretsiz Oyun! Kaçırmayın!

Fortnite’ın geliştiricisi olan Epic Games, açtığı oyun platformunda verdiği ücretsiz oyunlarla oyunseverlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Yılbaşına özel 12 günlük ücretsiz oyun promosyonu son bulan Epic Games Store’da şimdide toplam 250 TL’yi bulan 3 adet oyun ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirime sunulan oyunlara baktığımızda iki oyununda kılıç sallama türündeki Darksiders serisine ait olduğu görülüyor. Oyunlardan ilki Epic Games’in; “Kötülüğün güçleri tarafından aldatılarak dünyanın sonunu zamanından önce getirmeye başlayan Savaş, – Mahşerin ilk Atlısı – Cennet ve Cehennem arasındaki savaşı teşvik ederek kutsal yasayı çiğnemekle suçlanıyor.” şeklinde tanımladığı KAIKO ve Vigil Games tarafından geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürülen aksyion/macera oyunu Darksiders Warmastered Edition, diğeri ise Darksiders 2 serisinin Kasım 2015’te satışa çıkan 30 saatten fazla oyun süresi sunan ve tüm DLC paketlerinin dahil olduğu dahil olduğu Darksiders II Deathinitive Edition olduğu görülüyor.

Ücretsiz oyunlar arasında ki üçüncü oyun ise Ubisoft tarafından geliştirilen ve 2016 yılında oyuncularla buluşan popüler kış sporları oyunu Steep. Etkileyici grafikleri dikkatleri üzerine çeken Steep oyununda Alaska ve Alpler’de açık dünya olarak 8 farklı kategoride kış sporları yapabiliyorsunuz.

Epic Games Store’da sunulan bu ücretsiz oyun kampanyası 9 Ocak Perşembe günü saat 19’da son bulacak. Sizde bu kampanyayı çaçırmak istemiyorsanız buradaki bağlantıdan ilgili sayfaya giderek oyunları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

OKU  Milenyum Çocukları Bilmez! NFT Dünyasında Winamp Sürprizi!

{Webdroid}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir