Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun / Uygulama 190 0

eFootball 2022’den Kötü Gidişat! Para İadeleri Başladı!

Eylül ayında başta sosyal medya da alay konusu olan absürd oyuncu yüzleri olmak üzere birçok hatayla çıkan eFootball 2022’de işler iyi gitmiyor.

Konami tarafından geliştirilen ve yıllardır futbol severlerin ilk iki tercihinden biri olan PES serisi bu yıl adını değiştirerek eFootball 2022 olarak karşımıza çıkmıştı. Format değiştiren Konami oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sundu.

Oyun içi satın alımlarla kazanç düşünen Konami, oyunu ilk sunduğunda PES sevdalıları tarafından büyük tepkiyle karşılaşmıştı. Tepkiler üzerine oyunculardan özür dileyen Konami 1.0.0 güncellemesi ile sorunların giderileceğini belirtmişti.

Güncelleme ile hata düzeltilmesi, yeni modlar ve mobil cihazlar için destek vaad edilmişti. Ama Konami güncelleme için kötü haberi oyunculara resmi hesabından duyurdu.

Konami yaptığı açıklamada, “Kullanıcılarımızın beklentilerini karşılayacak kalitede ürünü teslim etmek için daha fazla zamana ihtiyaç olduğu sonucuna vardık ve güncellemenin çıkış tarihini ertelemeye karar verdik.” ifadelerine yer verdi. Açıklamada güncellemenin yeni tarihi olarak 2022 yılının ilkbahar ayları işaret edildi.

Bu erteleme sonrası Konami, premium paketi satıştan kaldırdı ve söz konusu paketi daha önce satın alanlar için para iadelerini başlattı.

OKU  Rockstar'dan GTA Online İçin GTA+ Adında Yeni Abonelik Paketi! İşte Ayrıcalıkları ve Fiyatı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir