Reklam Alanı
Reklam Alanı
Film & Dizi 340 0

Atatürk’e Düzenlenen Suikastı Konu Alan Netflix Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Netflix, Türkiye’de ki yatırımlarına bir dizi ile daha devam ediyor. Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Red Arrow Studios bünyesinde bulunan Karga Seven Pictures tarafından hayata geçirilen Midnight at the Pera Palace (Pera Palas’ta Gece Yarısı) dizisi, Charles King’in aynı isimli kitabından uyarlandı. 

Başrollerini Hazal Kaya ve Aşk 101 dizisinin ‘Osman’ karakterini canlandıran Selahattin Paşalı’nın yapacağı dizinin ilk fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalında “Pera Palas’ta bir odanın 1919’a götüren bir geçit olduğunu söylesem?” notuyla paylaşıldı.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Dizisinin Konusu

Hazal Kaya’nın canlandırdığı gazeteci Esra karakterinin, hakkında yazı yazmak için görevlendirildiği Pera Palas Oteli’nde yanlışlıkla tarihi odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesi üzerine geçmişe gitmesiyle hikaye başlayacak. 

Geçmişe yaptığı yolculukta gazeteci Esra, kendini bir anda Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen siyasi bir komplonun ortasında bulacak. Sekiz bölümden oluşacağı duyurulan dizide Esra karakteri, Atatürk’ün hayatını kurtarmaya çalışacak. Dizide Atatürk karakterini oynayacak oyuncunun ismi ise henüz belli değil.

Yayınlanan fragmanda Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin yayın tarihi ise 3 Mart olarak duyuruldu.

OKU  Squid Game Gerçek Oldu, 456.000 $ Ödül Kazandı!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir