Reklam Alanı
Reklam Alanı
Film & Dizi 310 0

Amazon’dan The Rings of Power Dizisiyle İlgili Şaşırtan Hamle!

Son zamanların merakla beklenen büyük projesi The Rings of Power sonunda yayınlandı. Amazon’dan ilginç bir hamle geldi.

Sineme dünyasının en büyük serilerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi’nin dizi versiyonu geçtiğimiz gün izleyiciyle buluştu. Amazon’un çevrimiçi film ve dizi platformu Prime Video’da yayınlanan The Rings of Power, şimdiden izleyicileri ikiye böldü.

İzleyicilerin bir kısmı mega bütçeli yapımı beğenmiş olsa da, bir kısım ise beğenmediklerini yorumlarda dile getirince Amazon yorumları kapatmakla çözüm buldu.

İngilizcede, bir grup insanın bir araya gelerek kasıtlı olarak bir dizi veya filme kötü puan vermesi, inceleme yapması anlamına gelen ‘Review Bombing’ olayın gerçekleştiğini düşünen Amazon, bugünden itibaren 3 gün boyunca The Rings of Powerdizisine inceleme yapılmasını kapattı.

Amazon yaptığı bu müdahale ile trolleri uzak tutacağını düşünüyor. Her ne kadar bu olaylar yaşansa da The Rings of Power dizisi, genel olarak izleyicilerden geçer not aldı. Ayrıca dizinin yapımcısı Lindsey Weber, ikinci sezon için hazır olduklarını ve en geç birkaç hafta içinde çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

OKU  'Konuşanlar' Gündemi Meclise Taşındı! Acun Ilıcalı'nın İncelenmesi İstendi!

Mustafa Avcı {Mustafa Avcı}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir